Bayi Başvurusu Tedarikçi Başvurusu

2019 yılında hayat bulan Mobil Assistance, Sigorta Acentelerinin Sigorta şirketlerinden bağımsız bir şekilde müşterilerine doğrudan Asist hizmetlerini sunabilmelerine imkân sağlamak amacı ile kurulan, sektöre öncülük eden Asist firmasıdır. Bu öncülük ve doğrudan hizmet sunma anlayışıyla Sigorta acentelerinin müşterilerine hızlı, kaliteli ve kusursuz hizmet sunma fırsatı tanımıştır. 

Mobil Assistance, Assistance sektöründe güvenin sarsıldığı, sigorta acentelerinin müşterilerine yeterli hizmet verme konusunda sorunlar yaşadığı, çağrı merkezlerine ulaşmanın saatler sürebildiği, araç kurtarıcı hizmetlerinin aksadığı, ikame araç temininin haftaları bulduğu karanlık bir dönemde sektöre yeni ve etkili bir nefes getirmiştir. Bu zorlu zamanlarda Mobil Assistance, müşterilerine sağladığı hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerle sektördeki güveni yeniden en üst düzeye Çıkarmıştır.

Mobil Assistance, güven, özen ve empati temelinde şekillenen güçlü teknoloji ve iyi düşünülmüş hizmetleriyle sektörde öncü bir asistans destek hizmeti sunmaktadır. Kişiye özel çözümleri ve entegre hizmet paketleri ile sigorta acentelerinin nihai müşterileri için 7 gün 24 saat artı değer yaratır. Başarısının kökeninde bilgi birikimi ve hizmet anlayışı yatar. Müşterilerinin güvenine layık olmanın bilinci ve sorumluluğu ile büyümeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin 81 ilinde 4000’i aşkın profesyonel tedarikçilerimiz ve hizmet sağlayan paydaşlarımızla karşılıklı fayda anlayışı içinde tek ortak hedefimiz hızlı, kaliteli ve hatasız hizmet sunmaktır. Tedarik zincirimizin her aşamasında, şeffaflık, güvenilirlik ve sürekli iyileştirme ilke ve değerlerini benimseyerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başardık.